KURUMSAL

ENS VİNÇ

2003 yılında kurulan şirketimiz, o günden bu yana Türk Sanayicisine verdiği kaliteli ürün ve hizmetlerle sektöründe kendini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz en üst düzeyde müşteri memnuniyetini kaliteli ürünleri ve alanında uzman personeliyle hızlı ve etkin şekilde verdiği satış sonrası hizmetleriyle sağlamaktadır.

Şirketimizde her aşamada kontrole tabii olup, imalat esnasında kullandığımız tüm parçalar ISO 9001 kalite sistemi standartları ile üretilmektedir.

Son teknolojiyle donatılmış makina parkurumuzda, alanlarında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen üretimimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında gerçekleştirilir. Bu nedenledir ki, ürünlerimiz geniş kullanım alanı ile kabul görmüş ürünlerdir.


ÖNCELİKLERİMİZ

 • Kalite politikamız ile sağlam çözümer sunmak.

 • Güvenilir bir firma olarak her daim yanınızda olmak.

 • Her iş ve hizmette müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vinç-Sistemleri

500 kg kapasiteden 20 tona kadar tüm ebatlardaki vinç çeşitlerini müşterilerimiz için hizmetine sunmuş bulunan firmamız; Elektrikli Caraskal, Gezer Köprü Vinçleri, Portal Vinç, Özel Kaldırma ve Taşıma Makineleri imalatının yanı sıra Çelik Konstrüksiyon İmalatı konusunda profesyonelliğini geliştirerek sektörde uzman bir firma haline gelmiştir.Ülkemiz sanayicisine ve çözüm ortaklığı yaptığı firmalara en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyan firmamız, her zaman her koşulda müşterilerine iyi hizmeti vermekten gurur duymuştur.


VİZYONUMUZ

Vinç hizmetlerinde teknolojik yenilikler ve olanaklarla; gerek kaynak gerek cihazlarla daima müşterimizin gönlünde taht kuran bir firma olmaktır.

  MİSYONUMUZ

  Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, daima yüksek güven ve iş ahlakını benimseyerek; Müşterilerimizin ilk tercihi olmayı, çalışanlarımızla biliyor ve bu şuurla yürüyoruz.

  ENS VİNÇ / YÜK KALDIRMA SİSTEMLERİ

  BİZE ULAŞIN 0216 304 00 63